Гаряча тема:
- Війна
Колективи із різних куточків країни з’їдуться до Хмельницького на різдвяний етнофестиваль
![Хмельничан і гостей міста запрошують на фестиваль. Фото: з архіву Хмельничан і гостей міста запрошують на фестиваль](https://ye.ua/images/news/_Kolektivi_iz_riznih_kutochkiv_krayini_z_yidutsya_do_Hmelnickogo_na_rizdvyaniy_etnofestival_1_2017_01_06_01_41_51.jpg)
Етнофестиваль подарує гарний настрій всім присутнім.
У Хмельницькому 15 січня відбудеться традиційний різдвяний етнофестиваль «Радуйся, Боже, просвіщайся, земле, син Божий народився». Фольклорні гурти з різних регіонів України виступатимуть в приміщені обласного академічного музично–драматичного театру імені М.Старицького.
Як повідомляють організатори, учасники фестивалю є справжніми носіями української культури, вони із покоління у покоління передають давні традиції. Цьогоріч фестивалитимуть гурти зі Львова, Одещини, Тернопільщини.
Учасниками етнофестивалю будуть: фольклорний гурт «Родовід» (м. Львів); фольклорно-етнографічний ансамбль «Касамара» (с. Шершенці Кодимського району, Одеської області); народний аматорський лемківський хор «Яворина» (м. Монастириська, Тернопільської області) та гурти з Хмельниччини, серед яких і «Ладовиці».
Різдвяний етнофестиваль «Радуйся, Боже, просвіщайся, земле, син Божий народився» відбудеться у приміщені обласного академічного музично–драматичного театру імені М. Старицького 15 січня о 17.00 годині.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: