ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2019

В Україні Різдво відзначатимуть 25 грудня і 7 січня

Надія СВІНЦІЦЬКА Офіціоз 1689
В Україні 25 грудня стане вихідним
В Україні 25 грудня стане вихідним

Верховна Рада призначила католицьке Різдво 25 грудня вихідним, а 2 травня – робочим днем.

Сьогодні, Верховна Рада України ухвалила законопроект № 5496 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів», яким католицьке Різдво 25 грудня призначено вихідним днем. Таким чином в Україні Різдво Христове буде відзначатися 25 грудня і 7 січня.

Зазначимо, на сьогодні в Україні нараховується близько 11 тисяч релігійних католицьких і протестантських громад, що складає біля 30% від усіх релігійних організацій України, які святкують Різдво Христове за Григоріанським календарем, тобто 25 грудня. Таку інформацію оприлюднило Міністерство культури України.

Натомість, 2 травня оголошено робочим днем. День міжнародної солідарності трудящих, який українці святкували на початку травня, перейменований на День праці. За відповідне рішення проголосувало 238 народних депутатів.

Загалом, Новий рік подарує нам не тільки святкові емоції, а й цілих три вихідних: 31 грудня – 2 січня. Окрім цього відпочиватимемо ще з 7 по 9 січня, адже головне церковне свято припадає на неділю, але переноситься на наступний день – понеділок.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас