ye-logo.v1.2

На Хмельниччині збільшилась середня зарплата - офіційна статистика

Офіціоз 4878
В яких сферах найбільше заробляють мешканці Хмельниччини
В яких сферах найбільше заробляють мешканці Хмельниччини. Фото: ілюстративне zak-kor.net

У працівників деяких підприємств зарплата у грудні була майже всемеро вища за мінімальну.

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника на Хмельниччині у грудні минулого року становила 10 844 гривень. Про це повідомляють у Головному управлінні статистики в Хмельницький області. За інформацією відомства, це в 2,6 рази вище рівня мінімальної заробітної плати, яка складає 4 173 гривень, однак на 11,6% нижче, ніж у середньому по Україні.

«Вище середнього рівня по області в грудні була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності – 18 918 гривень, державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування – 17 487 гривень, промисловості – 14 244 гривень, професійної, наукової та технічної діяльності – 11 515 гривень, сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства – 11 163 гривень», - йдеться у повідомленні.

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 28 963 гривень і перевищував середньообласний показник у 2,7 раза.

Як додають в управлінні статистики, реальна заробітна плата найманих працівників у грудні 2019 року порівняно з листопадом збільшилася на 23,6%, а відносно грудня 2018 року – на 15,6%.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую