ye-logo.v1.2

На Хмельниччині на одну вакансію центру зайнятості претендує 10 безробітних

Офіціоз 1652
На Хмельниччині офіційно зареєстровано 17 тисяч безробітних
На Хмельниччині офіційно зареєстровано 17 тисяч безробітних. Фото: pixabay.com

У базі данних є майже дві тисячі вакансій.

У Хмельницькій області в січні-липні у базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 18,4 тисячі вакансій. Середній розмір оплати праці становив 5 956 гривень.

«Понад 60% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші», - зазначають у службі зайнятості.

Станом на 1 серпня актуальними були 1,8 тисячі вакансій, на одну вакансію претендували 10 безробітних. На цю ж дату було зареєстровано 17 тисяч безробітних. Серед безробітних 54,8% складали жінки, 31,4% – молодь віком до 35 років, 19,2% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 41,3% зареєстрованих безробітних сільські мешканці.

Читайте також: Наслідки карантину: кількість безробітних в області зростає

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую