ye-logo.v1.2

Середня зарплата на Хмельниччині зменшилась

Офіціоз 2397
За офіційною інформацією, найвищі зарплати були у працівників промисловості
За офіційною інформацією, найвищі зарплати були у працівників промисловості. Фото: ілюстративне з архіву

За місяць заробітна плата мешканців області стала меншою в середньому на 5%.

На Хмельниччині у липні цього року середня зарплата штатного працівника становила 12 тисяч 338 гривень. Такі дані наводять в обласному управлінні статистики і нагадують: це в понад два рази вище рівня мінімальної заробітної плати, яка нині становить 6 тисяч гривень. Водночас така зарплата на 14% нижча, ніж у середньому по Україні.

«Вище середнього рівня по області була заробітна плата працівників сфери державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування – 17 тисяч 430 гривень, фінансової та страхової діяльності – 16 тисяч 251 гривня, промисловості – 14 тисяч 217 гривень, будівництва – 14 тисяч 189 гривень та сільського, лісового та рибного господарств – 12 тисяч 482 гривень», - йдеться у повідомленні.

Серед промислових видів діяльності найвища зарплата була в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 23 тисячі 730 гривень. Водночас заробітна плата працівників підприємств з організації харчування , виробництва одягу, шкіри, текстилю перебував в межах 42–61% від середньообласного показника.

Якщо порівнювати з червнем, то реальна зарплата найманих працівників в області за місяць зменшилась на 5,2%, а відносно липня минулого року зросла на майже 13%.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую