ye-logo.v1.2

Як за місяць змінились ціни на продукти на Хмельниччині

Офіціоз 2492
За даними Головного управління статистики в Хмельницькій област, в серпні макаронні вироби подорожчали, в середньому, на 0,7%.
За даними Головного управління статистики в Хмельницькій област, в серпні макаронні вироби подорожчали, в середньому, на 0,7%. . Фото: ілюстративне автора

Офіційна статистика.

На споживчому ринку області в серпні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 0,4%. Про це повідомляють у Головному управлінні статистики в Хмельницькій області.

«Найбільше подешевшали овочі (на 14,4%) та фрукти (на 8,2%), - йдеться в офіційному повдомленні управління статистики. - На 3,2–0,5% зменшились ціни на соняшникову олію, продукти переробки зернових, маргарин, кисломолочну продукцію, безалкогольні напої. Водночас на 10% подорожчали яйця, на 4,2–0,4% – рис, цукор, сири, м'ясо птиці, молоко, яловичина, сало, масло, риба та продукти з риби, свинина, макаронні вироби, сметана, хліб».

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби, за офіційними даними, зросли на 0,5%, у тому числі на тютюнові вироби – на 0,7%, алкогольні напої – на 0,3% Одяг та взуття подешевшали на 1%: одяг – на 1,5%, взуття – на 0,5%.

Від початку року рівень інфляція на Хмельниччині становить 5,8%.

Читайте також: Заборгованість зарплати на Хмельниччині зростає

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую