ye-logo.v1.2

Дорожники відзвітували про ситуацію на автошляхах Хмельниччини

Офіціоз 2613
Дорожники області минулої ночі боролися з ожеледицею та снігом на південному заході Хмельниччини
Дорожники області минулої ночі боролися з ожеледицею та снігом на південному заході Хмельниччини. Фото: ілюстративне Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області

Нагадали водіям й номери телефонів, за якими можна звернутися за допомогою.

«Протягом минулої ночі (17-18 грудня - авт.) дорожники області боролися з ожеледицею та снігом на південному заході області. Станом на 9 ранку проїзд усіма автошляхами державного значення Хмельниччини забезпечено, ускладнень руху не зафіксовано», - повідомили в пресцентрі Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області.

За ніч, що минула, для оброблення покриття доріг дорожники використали 129 тонн протиожеледних матеріалів. Працювали 120 одиниць спецтехніки та 166 робітників.

«Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області звертається до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці. Звертаємо увагу водіїв великогабаритного та автобусного транспорту міжміського сполучення та просимо поставитись із розумінням у випадку можливих обмежень у русі для забезпечення проїзду дорожньої снігоприбиральної техніки», - йдеться у зверненні дорожників.

Також, у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області цілодобово працює диспетчер. Водії, які потрапили у пригоду на державних дорогах, можуть звернутися по допомогу (прийнамні, так кажуть у службі) за телефонами:

+380382783253,
+380382783259,
+380673844030,
+380382789909

Читайте також: Аварія з трьома вантажівками на Ярмолинеччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую