ye-logo.v1.2

Відділ ТЦК в Ізяславі отримав керівника

Офіціоз 1124
Керівника представили учора, 1 квітня
Керівника представили учора, 1 квітня. Фото: Ізяславської міської ради

Офіційно його представили вчора, 1 квітня.

Третій відділ Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній Ізяславський комісаріат) отримав нового керівника. Як повідомляють в Ізяславській міській раді, на цю посаду призначили майора Сергія Малярчука, який останні два місяці тимчасово виконував обов'язки начальника цього відділу.

Сергій Малярчук керівник родом із Славутчини. З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України був призваний до лав Збройних Сил України, очолював штаб реактивного дивізіону окремої механізованої бригади. Брав участь у боях на Запорізькому напрямку.

«За сумлінне виконання громадянського та військового обов'язку був нагороджений відзнакою Верховної Ради України за заслуги перед українським народом, а також за оборону України - від командира військової частини, - зазначають в міській раді. - Проте за станом здоров'я в лютому 2023 року він був переведений до першого відділу Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, де очолив роту охорони. Вчора, 1 квітня, його офіційно представили Сергія Миколайовича як нового начальника третього відділу Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки».

Читайте також: Призначили нового очільника Хмельницької митниці

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую