ye-logo.v1.2

Три причини відвідати Грузію

Туризм 2226

Грузія — ідеальна країна як для тривалих, так і короткочасних мандрівок.

 Пропонуємо зупинитися лише на трьох головних, але не єдиних, причинах, чому варто їхати у Грузію.
Природна різноманітність
Територія Грузії характеризується надзвичайною різноманітністю природи. На невеликій території у 70 тис. кв. км розкинулися гірські хребти Кавказу (серед вершин Грузії є два “п'ятитисячники” — Шхара та Казбегі), родючі річкові долини, чорноморські курорти тощо. Грузія прекрасно підходить для активного відпочинку: альпінізм та піший туризм, сплави гірськими річками, поїздки на джипах та квадроциклах, кінські прогулянки, лижний спорт та багато іншого. Цінителі пляжного відпочинку можуть засмагати на пляжах Батумі, там же розважатися у казино та на дискотеках. Для оздоровлення підійде курорт Боржомі, відомий своїми мінеральними водами.
Багата історія та архітектура
Грузія має багату і тривалу історію, що відобразилося і в архітектурі. Печерний монастирський комплекс Вардзіа XII-XIII століть, видовбаний у вертикальній скелі, вражає своїми масштабами. Приміщення комплексу, а їх висічено близько 600, йдуть на 50 метрів углиб скелі і піднімаються на висоту у вісім поверхів. Є тут і цілий печерний храм, і унікальні фрескові розписи. А чого варті перша столиця Грузії Мцхета із храмом Светіцховелі IV століття, фортеця Ананурі на березі Жинвальського водосховища! Розповідати про грузинську архітектуру можна довго, та краще, як то кажуть, один раз побачити...
Привітні люди
Грузини — дуже гостинні та привітні люди. До всіх туристів вони ставляться з повагою, а українців просто обожнюють. Їм завжди цікаво, хто ти і звідки, чи не потрібна тобі допомога. Вони не просто підкажуть дорогу, а й можуть безкоштовно підвезти до потрібного місця, пригостити домашнім вином та запросити на шашлик до себе в гості, навіть якщо знайомі з вами лише п'ять хвилин.
А побувати на грузинському застіллі — все одно що відвідати змагання з красномовства! Після деяких тостів, присвячених миру, любові, батькам, сльози на очі навертаються, такі вони щирі і чуттєві.

Собор Св. Трійці в Тбілісі - головний храм країни.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую