ye-logo.v1.2

Пригоди на Балканах. Туристичне місце без туристів

Туризм 2326
мандрівників
Фото: мандрівників

Хмельничани продовжують розповідати про цікаві місця Будапешта.

Мандрівники Анна Думанська і Богдан Місюренко виявили у центрі Будапешта мальовничий і затишний куточок, який полюбляють місцеві жителі.
“Якщо вам набридне галасливий туристичний центр столиці Угорщини, то вам точно варто ввечері прогулятися живописним парком Варошлігет. Він досить великий і зелений, але головною визначною пам'яткою у ньому є замок Вайдахуняд”, - розповідають вони.


Замок досить новий, він будувався з 1896 по 1908 рік.
У 1896 році в ході святкувань, присвячених тисячоліттю Угорщини, в парку Варошлігет за проектом відомого архітектора Ігнаца Альпарі був побудований «Історичний павільйон» з дерева, фанери і пап'є-маше. Він містив елементи 21 знаменитої споруди Угорщини, в тому числі замку Вайдахуняд — родового гнізда роду Хуньяді в Трансільванії. Оскільки елементи споруди, що копіюють архітектуру замка, були найпомітнішими, «Історичний павільйон» стали також іменувати Вайдахуняд.


Після закінчення урочистостей павільйон був розібраний, однак він користувався такою популярністю, що було вирішено побудувати його на тому ж місці в камені.
Зараз у замку Вайдахуняд розташовується сільськогосподарський музей.
“Тут ви, швидше за все, не побачите юрби туристів, а лише місцеві люди будуть прогулюватися, займатися бігом, грати з дітьми біля його стін”, - розповідають мандрівники.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую