ye-logo.v1.2

Пригоди на Балканах. Американський угорець в гостях у... Батьківщини

Туризм 2154
мандрівників
Фото: мандрівників

У Будапешті хмельничани Анна Думанська та Богдан Місюренко познайомилися із хлопцем з іммігрантської родини, який знімає розкішну квартиру у центрі міста.

“У столиці Угорщини нас прийняв Пітер, який багато років прожив в США. Його батьки родом з Угорщини, в молодості вони іммігрували до Америки. Зараз вони на пенсії, і вирішили перебратися на Батьківщину, адже тут життя дешевше. Наприклад, у них пенсія по 1000 доларів, і з цими грошима батьки Пітера можуть відмінно жити в Будапешті і дуже скромно в Сан-Франциско”, - розповідають мандрівники.


Вони розповідають, що Пітера півроку тому вирішив відкласти всі свої справи в Каліфорнії і подорожував шість місяців світом. Відвідав Австралію, Уганду і Руанду, Південно-Східну Азію, деякі країни Латинської Америки. Зараз він приїхав в гості до батьків. Щоб їм не заважати своєю присутністю і пізнім приходом, він знімає велику квартиру в старому центрі Будапешта.


“Вона йому обходитися в 20 доларів на добу, що не дуже й дорого, як для такого хорошого місця і розмірів приміщень. Тут дуже високі стелі — 5-6 метрів і цікавий під'їзд. Ми теж там оселилися і мали можливість пішки добиратися до всіх визначних пам'яток”, - розповідають мандрівники.

Читайте також, що ще цікавого мандрівники побачили у Будапешті.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую