ye-logo.v1.2

Пригоди на Балканах. 12 країн за 53 дні і 130 євро

Туризм 2667
мандрівників
Фото: мандрівників

Хмельничани повернулися із мандрівки Балканами і підбили підсумки.

Останнім містом, яке хмельничани відвідали у подорожі по Балканах, був українській Львів. Він зустрів хмельничан спекотною сонячною погоди, яка супроводжувала їх і в Будапешті.
“У Львові нас прийняв Тарас, який разом з друзями вирішив створити тусовочне місце, куди змогли б прийти і розповісти про різні цікаві речі будь-які люди. Тут проводяться культурні вечори, присвячені музиці, подорожам, мистецтву . Люди діляться своїми ідеями, враженнями, організовують різні заходи та зустрічі, - розповідають хмельничани про креативних лові'ян. - Хлопці за свій рахунок знімають велику квартиру в самому серці Львова, яка обходиться їм у 3800 гривень на місяць. Вони добре обладнали, прикрасили приміщення і зробили його дуже затишним і зручним”.


Мандрівники підписи підсумки подорожі, котра тривала 53 дні. За цей час вони відвідали відвідали 12 країн: Молдова, Румунія, Болгарія, Греція, Албанія, Македонія, Чорногорія, Боснія і Герцеговина, Сербія, Хорватія, Словенія та Угорщина. На 118 автомобілях вони подолали автостопом 5800 кілометрів. За подорож витратили 130 євро на двох, тобто в середньому виходить по 2,5 євро на день на двох.

Читайте також, якхмельничани понад рік подорожували країнами Азії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую