ye-logo.v1.2

Хмельничанин підкорив найвищу гору Європи

Туризм 4498
До сходження Олександр готувався декілька місяців
До сходження Олександр готувався декілька місяців. Фото: скрін з «youtube»

Олександр Ладико піднявся на висоту понад 5’6 тисяч метрів.

Хмельничанин Олександр Ладико підкорив найвищу точку Європи – Ельбрус, яка знаходиться на Кавказькому хребті між Кабардино-Балкарською і Карачаєво-Черкеською республіками (Росія). На сходження на вершину чоловік витратив 12 годин, однак готувався до цього декілька місяців.

Журналістам з ТРК «Місто» Олександр зізнався, що піднятися на Ельбрус прагнув 15 років, відколи вперше піднявся у гори. За цей час він різними стежками сходив рідні Карпати і навіть за 57 хвилин може піднятися на Говерлу (2’061 м.). Враховуючи таку підготовку, цього літа Олександр все ж наважився підкорити Ельбрус.

Чоловік розповів, щопіднятися на Ельбрус мріяв 15 років. Фото: скрін з «youtube»

«Головне – бажання, ціль. Я думаю, на будь-яку гору можна зробити сходження, будь-яку мету в житті можна досягнути, головне – щоб це щиро було, від душі», – поділився Олександр Ладико.

На Ельбрус чоловік підіймався не сам, а в компанії дев’яти відчайдухів з різних куточків України. Олександр розповів, що засніжена вершина зустріла їх приязно: температура повітря у середньому була два градуси морозу і лавин, на щастя, не було.

 

Гора Ельбрус знаходиться на Кавказькому хребті і має дві вершини. Фото: vacationsmap.com, alaniatv.com

Олександр Ладико зізнався, що найважче йому давалися останні кроки, адже на висоті більш ніж 5,6 тисяч метрів не вистачало кисню, та кінцева мета була варта усіх зусиль.

«Емоції переповнювали, особливо коли вже піднялися. Дуже красиво було. Природа дуже гарна… Це просто словами не описати, це треба побачити і відчути», – розповів чоловік.

Він також зазначив, що такі мандрівки допомагають переоцінити своє життя та поставити нові цілі.

На вершину хмельничанин піднявся у компанії дев’яти українців. Фото: скрін з «youtube»

У майбутньому Олександр Ладико хоче підкорити сім найвищих вершин семи частин світу. Сподівається, що колись йому це вдасться, тим паче, що на одній з них, європейській, уже побував.

Детальніше у сюжеті ТРК "Місто" 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую