ye-logo.v1.2

Печерна команда: хмельницьких дітей повезуть до «Атлантиди», щоб навчити об’єднуватися

Туризм 2885
ДІти зможуть спробувати себе у ролі спелеологів
ДІти зможуть спробувати себе у ролі спелеологів. Фото: з офіційної сторінки спелеоклубу "Атлантида"

Наступного тижня дві сотні юних хмельничан поїдуть до печери «Атлантида» взяти участь у проекті «Активна країна».

Цього року одним із переможців «Громадських ініціатив», запроваджених Хмельницькою міською радою, став проект «Активна країна». На його реалізацію з міського бюджету виділили 100 тисяч гривень. Автором ініціативи є ГО «Спелеологічний клуб «Атлантида».

Протягом 11-15 грудня учні середньої та старшої школи п’ятьма групами по сорок осіб в день проходитимуть тренінг з командоутворення на спелео-базі у селі Завалля Кам’янець-Подільського району. До проекту залучили школярів шести навчальних закладів Хмельницького: НВК №7, ЗОШ №22, НВК №6, НВК №10, ЗОШ №29 та ліцей №17. Крім тренінгу учасники проекту відвідають пам’ятку природи загальнодержавного значення печеру «Атлантида».

«Це буде ланцюговий курс. Дітей поділять по десять чоловік у чотири групи. Лідерами будуть їхні вчителі, або батьки, які з ними поїдуть, - говорить керівник проекту «Активна країна» Андрій Щербицький. – У формі гри учасники тренінгу мають пройти шість етапів, на кожному з яких будуть певні завдання. Щоб виконати всі завдання, школярам потрібно буде об’єднатися, стати один за одного».

За словами Андрія, суть цього проекту – популяризація здорового способу життя та туризму, а саме спелеології. Проект розроблений для того, щоб діти могли бути ближче до природи і навчилися краще ставитися і розуміти один одного.

«Учні виконуватимуть вправи, де вони будуть не окремою одиницею, а єдиним цілим зі своєю командою. Дитина, яка в школі є досить тихою, під час таких виїздів навпаки може проявити свої лідерські якості, стати амбіційною», - додає він.

Після виконання всіх завдань діти отримають сертифікати про проходження тренінгу і участь у проекті «Активна країна».

«Виділені гроші ми розподілили на транспортні перевезення, страхування, харчування, прокат спорядження для відвідування печери і проведення самого тренінгу. Ми не будемо на цьому зупинятися. Якщо тренінг пройде вдало, будуть позитивні відгуки, тоді наступного року знову подаватимемо проект до міської ради», - говорить Андрій Щербицький.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую