ye-logo.v1.2
9 Липня, 2020

Таємничі фортеці та українська Атлантида: тревел-блогери відзняли відео про пам’ятки Хмельниччини

Туризм 2233
Відомі блогери відвідали Кам'янець-Подільський
Відомі блогери відвідали Кам'янець-Подільський. Фото: скрін з відео

Проект "Blog 360" про подорожі Україною.

Учасники україномовного тревел-проекту про подорожі "Blog 360" відзняли відео про Кам'янець-Подільський, Бакоту і Хотинську фортецю.

Першим блогери дослідили Кам'янець-Подільський. Місто, у якому розмірене життя перериває туристичний гамір.

«Кам'янець вабить своїми дахами. Червоні, помаранчеві, коричневі, їх безліч. Практично на кожній вулиці можна відчути тебе першовідкривачем. Нові будівлі підтримують обраний кілька століть тому стиль. У цьому місті ви побачите частинку величного Львова, знайдете частинку Праги та відшукаєте віртуозність Верони, однак зустрінете ще щось своє, особливе», - йдеться у відеороботі.

Новопланівський міст простягається через каньйон стрічки і з'єднує нове й старе місто. Далі – одне із 7 чудес світу – фортеця.

«Якщо всі шляхи і дороги ведуть до Риму, то всі шляхи і напрямки у Кам'янці - до фортеці. Вона робить місто унікальним, заманює туристів та надає загадковості й помпезності. Особливу увагу привертає "Стіл згоди". Пам’ятник встановлено у 2001 році. Його центр – бетонне коло, на якому височіє корона Поділля. Навколо розкладені сім каменів, які символізують народи, що брали участь у творені історії міста. Недалеко від основної композиції лежить восьмий камінь, який символізує те, що на долю Кам'янця може вплинути ще якась нація», - розповідають у блозі.

Після Кам'янця команда "Blog 360" вирушила у Бакоту, що за 55 кілометрів від райцентру. Там, в урвищі берега, відвідали найстаріший печерний монастир Поділля.

Схожою до Кам'янецької фортеці зовнішнім виглядом та локацією блогери називають Хотинську, що вже Чернівецькій області. Розповідають, що свого часу там змішалось дві релігії - мусульманство і християнство. Окрім того, фортеця моє чимало таємниць, про які складають легенди.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую