ye-logo.v1.2

На відкритті турсезону в Старокостянтинові покажуть дійство в історичних костюмах

Туризм 6228
Родзинкою стане презентація історичних костюмів
Родзинкою стане презентація історичних костюмів. Фото: з архіву відділу охорони культурної спадщини та туризму міста

Їх замовили, щоб привернути увагу гостей до історичної спадщини.

У Старокостянтинові готуються до відкриття туристичного сезону. Цьогоріч дійство відбуватиметься два дні – 1 та 2 травня. Для мешканців та гостей міста організотори вже підготувати чимало цікавих заходів, обіцяють, що програма буде цікава і насичена.

Виступи вокальних і танцювальних колективів міста та виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва заплановані на 1 травня. Вони відбуватимуться на площі перед Торговельним центром у Болгарському містечку.

А вже 2 травня об 11 годині усіх запрошують до замку князів Острозьких на урочисте відкриття туристичного сезону. Родзинкою стане презентація історичних костюми та театралізоване дійство, під час якого покажуть вручення грамоти Магдебурзького права.

«Старокостянтинів - місто з цікавою історією та різноманітними історичними пам’ятками. На сьогодні в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь нам досить важливо зміцнювати його історичний дух. Саме тому ми хочемо відтворити тут, у замку, ту атмосферу, яка панувала століття тому. Для театралізованих дійств цьогоріч ми придбали історичні костюми Костянтина Острозького, Гальшки Острозької, Беати Костелецької, судді та бургомістра. Костюми були замовлені у салоні пошиття та вишивання в Рівному, де здійснюють професійний та якісний пошив сценічних і танцювальних костюмів. Ці костюми будуть задіювати в історико-культурному центрі-музеї «Старий Костянтинів» для привернення уваги гостей до історичної спадщини міста, а особливо – для кращого використання туристичного потенціалу міста», - розповідає Наталія Кравець, головний спеціаліст відділу охорони культурної спадщини та туризму міста.

Також під час відкриття туристичного сезону в Старокостянтинові презентуватимуть подієвий туризм, відбудеться квест «Пошуки скарбів князя Острозького». Діятиме також виставка майстрів і всіх охочих пригощатимуть смачною юшкою.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую