ye-logo.v1.2

На Білогірщині взялися розвивати сільський туризм

Туризм 9317
Сивки приваблюють природою та пам
Сивки приваблюють природою та пам'ятками, які, при бажанні можна перетворити на туристичні локації. Фото: надане Білогірською ОТГ

Наразі напрацьовують туристичний маршрут.

На Білогірщині взялися втілювати в життя проект розвитку туризму краю, зокрема, такого напрямку як зелений туризм. Першою локацією, куди намагатимуться привабити подорожуючих, стане село Сивки. Нещодавно активні сільчани разом зі спеціалістами відділу освіти, культури, молоді та спорту Білогірської громади та головою правління Хмельницького обласного благодійного фонду «Калиновий шлях» Миколою Хоменком радилися, як можна привабити туристів до Сивківської громади.

«Село привабливе пам’ятками, які, при бажанні можна перетворити на туристичні локації. Тут гарна природа, краєвиди та гостинні люди, які мають бажання працювати в напрямку зеленого туризму. Неподалік села є камінь Геодезичної дуги Струве. Серед історичних цікавинок також є збережені казарми прикордонної застави. Адже до 1939 за селом знаходилася територія Польщі. Гарно продумавши туристичну стратегію, можна поєднувати і минуле, і сучасність. Скажімо, в Сивках мешкає чоловік, який понад 60 років розводить голубів. У нього дивовижна колекція птахів. І відвідини цієї садиби також можна зробити туристичною «родзинкою» села. Звісно, щоб був результат, доведеться багато попрацювати. Ми вже зв’язувалися з туристичними агенціями для напрацювання туристичного маршруту», - розповідає Сергій Довгошей, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Білогірської ОТГ.

Читайте також: Відпочинок на вихідні: Дністер, Збруч, водойми та басейни поблизу Хмельницького.

Зазначає, що ідея привабити до села туристів належить Миколі Хоменку, який взявся втілювати в життя проект «Білогірщина туристична» та паралельно з Сивками «розкручує» напрямок відновлення Аріанської вежі-каплиці, що на території Ямпільської ОТГ.

В Сивках збереглися казарми прикордонної застави.

«12-13 липня запрошуємо до Сивок усіх бажаючих на презентацію цього туристичного проекту. Організовуємо чимало цікавих заходів з ночівлею в садибах, екскурсіями на возах, виступами колективів художньої самодіяльності та смачними стравами української кухні», - додає ініціатор розвитку туристичного напрямку Микола Хоменко.

Поруч з Сивками в Міжгір’ї є старовинна дерев'яна церква.

Неподалік села є камінь Геодезичної дуги Струве.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую