ye-logo.v1.2

У Кам’янці-Подільському розповіли, як і коли відкриватимуть туристичний сезон

Туризм 19400
В рамках відкриття туристичного сезону відбудеться чимало різноманітних заходів
В рамках відкриття туристичного сезону відбудеться чимало різноманітних заходів. Фото: stock.adobe.com

Стартує він вже за декілька днів.

Не дивлячись на продовження карантину через поширення коронавірусу в Україні, цього річ Кам’янець-Подільський таки відкриватиме туристичний сезон. З огляду на обмеження кам’янчани презентуватимуть свій туристичний потенціал через соцмережі. І за концепцію цьогорічного відкриття туристичного сезону обрали напрямок «Кам’янець Digital».

Як розповідає заступник міського голови Кам’янця-Подільського Вадим Савчук, презентуватимуть відкриття туристичного сезону на новоствореному туристичному сайті www.kamianets.travel 30 квітня. Підтримкою основному інформаційному ресурсу стане сторінка Kamianets travel в соцмережі Facebook та kamianets.travel.tic в Instagram, а також канал YouTube, де вже 30 квітня о 10:00 стартуватиме web-форум.

«Його основну тему «Діджиталізація туристичного сектору як інструмент розвитку в умовах кризи» розкриватимуть фахівці цієї сфери не лише України, а й Польщі. Серед топових спікерів – голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів. Web-форум буде відкритий для всіх бажаючих, тож запрошуємо доєднуватися», - зазначає Вадим Савчук.

Також розповідає, що в рамках відкриття туристичного сезону відбудеться чимало різноманітних заходів. Наприклад, в під час онлайн акції «Рекомендуємо екскурсовода» кращі екскурсоводи міста та фахівці-співробітники місцевих музеїв запросять усіх бажаючих на оригінальні он-лайн екскурсії та дводенний марафон віртуальних подорожей містом. Під час екскурсій користувачі соціальних мереж зможуть відвідати Кам’янець-Подільський online: познайомитись з музейними експозиціями та історичними пам’ятками, пройтись вуличками старовинного міста не виходячи з дому.

А ще під час відкриття туристичного сезону відбуватимуться розиграші, фінал яких проведуть зірки українського шоу-бізнесу, різноманітні майстер-класи, онлайн-студії з виготовлення подільських сувенірів, створення керамічних виробів, різьблених свічок, вишитих аксесуарів та багато іншого.

«Уже з 30 квітня усі, хто долучиться до наших соцмереж, зможуть побачити нову підсвітку Старого замку. Модернізація освітлення передбачає відсутність кольорів, лише різні відтінки білого. Підсвічуватиметься фортеця з усіх боків, а також каньйон. По закінченні карантину зробимо офіційну презентацію», - зазначає Вадим Савчук.

Додає, що спеціально до відкриття туристичного сезону в місті розроблено проект системи туристичного знакування Кам’янця-Подільського, який передбачає встановлення 4 інформаційних пілонів (біля залізничного та автобусного вокзалів, в центрі міста та у Старому місті) та близько 100 вказівників з напрямками руху до пам’яток архітектури у Старому місці, на яких міститиметься текст, поданий двома мовами і шрифтом Брайля та QR-коди.

Вже по закінченні карантину Кам’янець-Подільський планує відновити свої календарні фестивалі. Новим подієвим проєктом цьогоріч планують проведення фестивалю «Ruthenica Medievalist 1398» у Старому замку, який реконструює матеріальну культуру та одяг Західної та Східної Європи 1360-1430 років, лицарські бої, середньовічні ігри, лучний турнір, майстер-класи з історичного фехтування та багато іншого.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую