ye-logo.v1.2

У Хмельницькій області взялися за розвиток туризму до 2025 року

Туризм 3397
Робота над розробкою Програми триватиме до листопада цього року
Робота над розробкою Програми триватиме до листопада цього року. Фото: автора

Над цим працюватимуть експерти та спеціалісти туристичної сфери.

Сьогодні, 15 червня, відбулося перше засідання робочої групи, яка розроблятиме проєкт Програми розвитку туризму Хмельницької області 2021-2025 років. Як зазначив заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш, це перше засідання, на якому напрацювали головні напрямки у сфері туризму, які будуть вписані у Програму. Робота над проєктом Програми триватиме до листопада цього року. Члени робочої групи зазначили, що паралельно із популяризацією туристичних магнітів, які є в області, варто приділити увагу йій складовій – від автошляхів та сфери послуг, до громадських вбиралень і парковок.

За словами провідного інженера Департаменту економічного розвитку, курортів і туризму облдержадміністрації Ігоря Петраша, кінцева мета таких засідань – розробити план розвитку туризму області у 2021-2025 роках.

«Робоча група зібрана з експертів, які в туризмі працюють не один рік і професійно займаються пам’ятко-охоронною роботою та розвитком туризму і атракцій у цій сфері. Зараз ми напрацьовуємо напрямки, за якими буде розвиватися сфера туризму, далі будемо деталізувати усі напрямки, опрацьовуватимемо у фокус-групах. Після повного опрацювання зведемо все в один план, який в подальшому буде прийнятий сесією Хмельницької обласної ради», – пояснює Ігор Володимирович.

Практичний продукт, пояснює Ігор Петраш, створити такі умови, щоб туристи, які приїжджають на туристичні об’єкти області, залишалися не один-три дні, а довше. Відповідно і залишали більше коштів на туристичних локаціях області.

Робоча група скаладється з експертів, які вже тривалий час працюють у сфері туризму

Робоча група скаладється з експертів, які вже тривалий час працюють у сфері туризму

Робота триватиме до листопада цього року. За словами Ігоря Петраша, всіх, у кого є практичні пропозиції щодо розвитку туризму на їхніх територіях, можуть залишати їх у представників місцевої влади – громади, сільської, міської рад. Адже саме вони будуть долучені до розробки проєкту Програми.

«Спочатку ми будемо працювати із робочою групами та експертами, долучатимемо представників місцевого самоврядування, а потім будемо виносити напрацювання на обговорення громадськості. Тому на даному етапі усі, хто мають ідеї, можуть пропонувати їх у себе, на місцях», – каже Ігор Петраш.  

До теми: Мандруй Україною: як Кам’янець-Подільський об’єднує і міста, і туристів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую