ye-logo.v1.2

Мандруй Україною: Кам’янець-Подільський продовжує об'єднувати міста і туристичні локації

Туризм 5106
Уся інформація в рамках проєкту подається за хештегом #МандруйУкраїною
Уся інформація в рамках проєкту подається за хештегом #МандруйУкраїною. Фото: зі сторінки Kamianets travel у фейсбуці

Проєкт #МандруйУкраїною діє вже майже місяць.

Для підтримки туристичної галузі та розвитку внутрішнього туризму Кам’янець-Подільський ініціював проєкт «Відкрий Україну», який є складовою частиною національної програми Держагентства розвитку туризму «Мандруй Україною».

Як розповідає заступник міського голови Кам’янець-Подільської міської ради Вадим Савчук, такий проект передбачає взаємообмін рекламою туристичного продукту у межах українських міст. Додає, що більшість міст, яким запропонувала таку співпрацю Кам’янець-Подільська міська рада, позитивно відреагували на цю ініціативу та пропонують стале співробітництво.

«Зокрема, Харків, Одеса, Тернопіль, Суми, Полтава, Ужгород, Луцьк, Умань, Дрогобич, Бердичів, Тульчин, Білгород-Дністровський, Острог, Чернігів, Кропивницький, Переяслав-Хмельницький, Золочів, Запоріжжя, Миколаїв, Івано-Франківськ вже з нами! Але ми впевнені, що географія проєкту тільки починає розширюватися. Старт ініціативи відбувся 15 червня і тепер щопонеділка та щосереди на туристично-інформаційних ресурсах Кам’янця-Подільського ми розказуємо вам про чудові українські міста та локації, які варто відвідати», - зазначає Вадим Савчук.

На сьогодні таким чином користувачі соцмереж вже «побували» в Харкові, Дрогобичі, Одесі, Полтаві, Луцьку, Сумах. Натомість, на відповідних інформаційних джерелах цих міст розміщувалися пости і про Кам’янець-Подільський.

Уся інформація в рамках проєкту подається за хештегом #МандруйУкраїною, популярність і брендовість якого додає такій ініціативі більше можливостей для охоплення користувачів соцмереж. Зокрема, мандрувати містами України можна відвідавши сторінку Kamianets travel у фейсбуці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую