ye-logo.v1.2

Оксамитовий сезон: як влаштувати безпечну відпустку за кордоном На правах реклами

Туризм 2348
Базова страховка для виїзду за кордон покриває медичні витрати на суму до 30 000 євро
Базова страховка для виїзду за кордон покриває медичні витрати на суму до 30 000 євро. Фото: worldation.com

Вересень — прекрасний час для поїздок до ближнього і далекого закордоння.

У цей період погода ще нагадує про тепле літо, а щільність туристичних потоків значно знижується внаслідок скорочення кількості відпускників. Експерти СК UNIQA розповіли, як українцям безпечно подорожувати за кордоном в оксамитовий сезон 2021.

Вибирайте країни із зеленої зони

Під час вибору напрямку віддавайте перевагу країні, в якій кількість захворілих коронавірусом громадян не перевищує кілька десятків людей на 100 000 населення. Перед поїздкою перевірте інформацію про епідеміологічну ситуацію: перелік держав з відносно безпечною зеленою зоною може змінюватися мало не щодня.

Захистіть себе від фінансових ризиків на випадок інфікуванням коронавірусом

В період епідемії туристам варто дотримуватися правила: сподіваючись на краще, готуйся до гіршого. Перед поїздкою за кордон ви повинні бути впевнені, що у разі зараження вірусом у вас будуть вільні гроші на діагностичні процедури, стаціонарне лікування (зокрема на реанімацію) і перебування в клініці. Цю впевненість дарує поліс туристичного страхування з покриттям COVID-19, який діє в країнах із зеленої та жовтої зони.

Базова страховка для виїзду за кордон покриває медичні витрати на суму до 30 000 євро. Деякі держави зажадали збільшити розмір мінімального страхового покриття через підвищений ризик захворювання коронавірусом.

Звичайний поліс покриває невідкладну та екстрену медичну допомогу в разі гострих захворювань, травм і загострення хронічних хвороб. Розширений захист «Активний відпочинок» дає змогу не платити за лікування травм, отриманих під час занять аматорським спортом.

До уваги: поліс можна оформити онлайн на офіційному сайті страхової компанії, наприклад, на сторінці https://uniqa.ua/private/travel/puteshestvie-za-granitsu/. Ціна туристичної страховки залежить від терміну дії та кількості мандрівників, а також від наповнення програми (ризики, опції, додаткові послуги).

Віддавайте перевагу автомобілю

З епідеміологічної точки зору одну з найбільших небезпек становить будь-який суспільний транспорт, особливо міжнародний. Ризик заразитися зростає в аеропортах — в чергах на реєстрацію і здавання тестів.

Якщо існує можливість подорожувати на особистому або орендованому автомобілі, віддайте перевагу цьому виду транспорту. Пересуваючись на автомобілі, ви істотно обмежите кількість небажаних контактів з потенційними носіями вірусу.

Важливо: для подорожі на автомобілі необхідно оформити страховку Зелена карта (міжнародний аналог ОСЦПВ), яка діє за кордоном в 48 країнах.

Тримайте руку на пульсі

Отримуйте актуальну інформацію на інтерактивній карті МЗС tripadvisor.mfa.gov.ua, в додатку «Друг», на сайті Європейського центру запобігання і контролю захворювань ecdc.europa.eu. Перед поїздкою зателефонуйте до Українського посольства або консульства в закордонній країні, щоб з'ясувати відомості про поточну епідеміологічну ситуацію і вимоги до туристів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую