ye-logo.v1.2

Новорічно-різдвяні свята у Кам’янці-Подільському: програма зимового відпочинку

Туризм 5664
Святкові гуляння пройдуть під назвою «Місто, що дихає Різдвом»
Святкові гуляння пройдуть під назвою «Місто, що дихає Різдвом». Фото: ілюстративне з архіву

Готують концерти, розваги для дітей, вистави, дискотеки, фаєр-шоу.

У Кам’янці-Подільському підготували насичену програму зимових гулянь. Святкування відбуватимуться одразу на кількох локаціях. Нещодавно у місті розпочала приймати дітлахів середньовічна резиденція святого Миколая на Руській брамі. На площі Польський ринок відкрили майданчик атракціонів, а в парку Героїв Євромайдану запрацював Різдвяний ярмарок. Планується що ці локації працюватимуть щодня до 20 січня з 11:00 до 22:00.

У суботу, 18 грудня, у міському будинку культури покажуть зимову пригодницьку казку «Магія смурфів». Початок о 17-ій годині.

Наступного дня, 19 грудня, У Кам’янці-Подільському святкуватимуть День святого Миколая. У неділю запрацює ще одна резиденція святого Миколая: о 12-ій годині – у виставковій залі (Соборна, 29а), о 13-ій годині – в центрі культури і мистецтв «Розмай» (Шевченка, 41). Цього ж дня в «Розмаю» відкриють тематичну виставку творів учнів дитячої школи мистецтв.

О 17-ій годині в парку Героїв Євромайдану покажуть музичне світлове шоу за участю Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру. Через годину, о 18:00, в парку розпочнеться дитяча розважальна програма і паперове шоу.

Основні святкові гуляння заплановані в парку Героїів Єромайдану. Фото: з фейсбуку

Новорічний концерт академічного симфонічного оркестру та солістів Хмельницької обласної філармонії відбудеться 22 грудня в міському будинку культури. Початок о 18:00.

У четвер, 23 грудня, новорічний концерт під назвою «Різдвяна феєрія» пройде в концертному залі дитячої музичної школи імені Ганіцького. Початок о 17:00.

О 12-ій годині 25 грудня пройде різдвяний концерт народної дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик». Місце проведення: Кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла. Також цього дня о 17-ій годині в парку Героїв Євромайдану заплановані вертеп, різдвяне частування та фаєр-шоу.

У неділю, 26 грудня, відбудеться ще один різдвяний концерт народної дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик». Цього разу о 13:00 в костелі Пресвятого Серця Ісуса.

27 грудня в міському будинку культури покажуть виставу «Ніч перед Різдвом» від обласного театру Старицького. Початок о 18:00.

28 грудня в міському будинку культури планують концерт зразкового хору хлопчиків «Калинове гроно», хору дівчат молодших класів, народного жіночого ансамблю «Пастораль», народної дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик». Початок о 17:00.

У новорічну ніч в Кам’янці-Подільському влаштують дискотеку. О 2-ій годині ночі заплановане привітання міського голови в парку Героїв Євромайдану, там і відбудеться новорічна дискотека. О 14:00 в парку пройде загальноміський ранок для дітей і паперове шоу. О 18:00 там запланована молодіжна вечірка.

Вертеп, різдвяне частування і фаєр-шоу організують 7-го січня в парку Героїв Євромайдану. Початок о 17:00. Наступного дня, 8 січня, у програмі загальноміський вертеп і святкова коляда о 14:00 в парку Героїв Євромайдану.

У неділю, 9 січня, відбудеться літературна зустріч «Поетичне Різдво» - 14:00 в центральній бібліотеці Костя Солухи.

11 січня пройде фольклорний фестиваль «Подільська Маланка». Початок о 12:00 в парку Героїів Євромайдану.

Завершуватимуть святкові гуляння 19 січня. Цього дня о 18:00 в костелі святих апостолів Петра і Павла пройде концерт органної музики.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую