ye-logo.v1.2

Олександр Буханевич – найвпливовіший подолянин

Політика 1995

Принаймні, такий висновок напрошується із «ТОП-200 впливових українців 2009 року»
Журнал «Фокус» уже втретє опублікував рейтинг найвпливовіших осіб України. Традиційно «ТОП-200» визначали за такими критеріями, як близькість до прийняття державних рішень, родинні зв’язки, масштаби бізнесу, роль у передвиборчій гонці тощо. І знову в цьому рейтингу не обійшлося без наших земляків, які хоч і не стоять на лідируючих позиціях, але ж є в ньому!
Найвпливовішим з наших став Олександр Буханевич, екс-губернатор Хмельниччини, який нині обіймає посаду першого заступника голови Державної податкової адміністрації України. Його «Фокус» поставив на 72 місце, тоді як минулого року Олександр Миколайович був на три позиції вище. Щоправда, вище за нього його шеф – Сергій Буряк (25 місце), який теж є нашим земляком, адже двічі (в 1998 та 2001 роках) обирався до Верховної Ради України від Хмельниччини. Однак це було давненько, тому «Є Поділля» і вирішило, що саме його заступник – Олександр Миколайович є найвпливовішим подолянином. Насамперед через те, що він, на відміну від Сергія Васильовича, доволі часто навідує Хмельницьку область із приватними візитами.
На дві сходинки, в порівнянні з минулим роком, піднявся глава Української православної церкви Московського патріархату, митрополит Володимир (Сабодан). Цього року в «ТОП-200» уродженець села Марківці Летичівського району посідає 90 сходинку в рейтингу. Значний стрибок (піднявся на 18 сходинок) зробив і почесний президент «Оболоні» Олександр Слободян, який розташувався на 132 місці. А ось екс-міністр транспорту та зв’язку, лідер партії «Народна влада» Йосип Вінський втратив аж 100 позицій! Якщо минулого року він посідав 90 сходинку в «ТОП-200 впливових українців», то цього року – 190 місце. Більше подолян у рейтингу ми не знайшли…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую