ye-logo.v1.2

Рада зобов'язала УПЦ МП вказати в назві приналежність до Росії. Як голосували нардепи від Хмельниччини

Політика 2986
Не всі нардепи від Хмельниччини проголосували "За"
Не всі нардепи від Хмельниччини проголосували "За". Фото: 24tv.ua

Сьогодні, 20 грудня, Верховна Рада проголосувала за проект закону, згідно з яким Українська православна церква Московського патріархату має змінити назву і вказати свою приналежність до Росії.

За це рішення проголосували 240 народних депутатів, повідомляє Українська правда. Щоправда, не всі народні обранці від Хмельницької області проголосували «За» даний законопроект. Як вказано на офіційному сайті Верховної Ради, із восьми нардепів кнопку «За» натиснули Сергій Мельник, Роман Мацола, Олександр Ксенжук, Олександр Герега, Андрій Шиньович та Віктор Бондар. Володимир Мельниченко був відсутній, а Сергій Лабазюк – не голосував.

Згідно з документом, релігійна організація (об'єднання), яка є частиною іншої структури, керівний центр якої знаходиться в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та тимчасово окупувала територію України, зобов'язана у своїй повній назві відображати відповідну приналежність.

Зокрема, як зазначили у своїх виступах нардепи, УПЦ МП має змінити назву на Російська православна церква в Україні.
Також вони висловлювали думку про те, що представники російської церкви не мають право вести діяльність у зоні бойових дій, зокрема, щоб не передавати агресору інформацію про українські війська.

У документі повідомляється, що метою закону є забезпечення державної безпеки та суверенітету України, а також забезпечення суспільства повною та достовірною інформацію. 

Читайте також: Томос про автокефалію: яких змін чекати на Хмельниччині
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую