ye-logo.v1.2

Які статки задекларував міський голова Нетішина та його команда

Політика 6862
Аналізуємо електронні декларації працівників міськради Нетішина
Аналізуємо електронні декларації працівників міськради Нетішина. Фото: ілюстрація Українська правда

Міський голова Олександр Супрунюк разом зі своєю дружиною торік заробили понад півтора мільйона гривень.

Сайт «Є» продовжує аналізувати електронні декларації державних службовців Хмельниччини. Цього разу розглянули доходи та майновий стан представників Нетішинської міської ради: міського голови Олександра Супрунюка, першого заступника міського голови Івана Романюка, заступниць міського голови Ольги Бобіної, Оксани Латишевої та керуючої справами виконавчого комітету Нетішинської міської ради Оксани Брянської.

Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк до декларації за 2018 рік вніс дачний будинок площею понад 268 квадратних метрів і дві земельних ділянки – по 1500 і 2500 квадратних метри у Старому Кривині Славутського району. Також Олександр Олексійович задекларував у Нетішині невелику земельну ділянку, приміщення магазину площею майже 2900 «квадратів» та кілька нежитлових і торгових приміщень загальною площею понад 740 квадратних метрів.

Фото: facebook.com

Дружина міського голови Тетяна Супрунюк у 2018 році в Нетішині мала квартиру та орендувала кілька земельних ділянок площами від 440 до 2580 квадратних метри. Крім того, Тетяна Іванівна задекларувала приміщення прибудови (173,3 метри квадратних) та частину нежитлового приміщення (365,6 метри квадратних) у Славуті та земельну ділянку, взяту в оренду, площею 438 «квадрати».

У 2018 році подружжя мало два легковика: «TOYOTA Prado» і «RENAULT Megane» та два вантажних автомобілі: «FORD Transit» і «DAIMLER-BENZ 709D».

Супрунюк Тетяна Іванівна у декларації за минулий рік також задекларувала 100% корпоративних прав від загального капіталу приватного підприємства «Укрінкомбуд».

Олександр Супрунюк у декларацію за минулий рік вніс зарплату міського голови у розмірі 577 373 гривень та дохід від продажу нерухомого майна у сумі понад 78 тисяч гривень. Його дружина задекларувала зарплату за основним місцем роботи – 64 604 гривень, пенсію – 16 910 гривень, компенсацію на харчування та оздоровлення як учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС - 2 451 гривень. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю Тетяни Іванівни склав 936 211 гривень.

У 2018 році подружжя задекларувало понад 300 тисяч гривень готівки.

Фото: netishynrada.gov.ua

Перший заступник міського голови Іван Романюк на посаді з травня минулого року. У своїй щорічній декларації держслужбовець вказав квартиру в Нетішині загальною площею 66.6 метра квадратних та розмір доходів за минулий рік: 501 299 гривень зарплати за місцем роботи. Дружина заступника міського голови задекларувала 10 300 гривень соціальних виплат.

Фото: netishynrada.gov.ua

Заступник Нетішинського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ольга Бобіна у 2018 році мала квартиру в Нетішині пощею 49,5 «квадратів».

У своїй декларації за минулий рік Ольга Петрівна вказала понад 558 тисяч гривень зарплати, майже 18 тисяч гривень пенсії, 822 гривні податкової знижки для власників страхування життя. Сергій Бобін, з яким спільно проживає заступниця міського голови, задекларував 80 635 гривень зарплатні за основним місцем роботи, 118 596 гривень пенсії, 1200 гривень профспілкових виплат.

Грошові активи Ольги Бобіної у 2018 році, згідно декларації – 180 тисяч гривень кредиту, взятого в «Укрексімбанку». Серед фінансових зобов’язань, які задекларувала держслужбовиця, крім кредиту в «Укрексімбанку», 14 тисяч гривень отриманого кредиту в «Приватбанку». Розмір сплачених коштів в рахунок основної суми кредиту в «Укрексімбанк» склав 45 тисяч гривень, в рахунок процентів за кредитом – 22 352 гривень. Також Ольга Бобіна мала зобов'язання за договорами страхування у сумі 4 793 гривень.

Співмешканець заступниці міського голови Сергій Бобін у 2018 році також отримав кілька кредитів, за які має фінансові зобов’язання: 32 750 гривень в «Ощадбанку», 8 тисяч гривень в «Приватбанку» та 10 тисяч гривень в «Укрсоцбанку».

Фото: netishynrada.gov.ua

Заступник Нетішинського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Латишева у минулому році мала 25% власності на квартиру в Нетішині площею 67,2 квадратних метри. Ще однією квартирою площею у 52 «квадрати», згідно декларації, вона володіє разом з чоловіком Віктором Саєцьким. Також подружжя задекларувало кілька земельних ділянок загальною площею 2 622 метрів квадратних.

У 2018 році Оксана Латишева їздила на автомобілі «Peugeot» 2004 року випуску. За основним місцем роботи заступниця міського голови торік заробила 531 324 гривень, її чоловік – 138 632 гривень. На утримання неповнолітньої дитини вона отримала 6 тисяч гривень аліментів. Ще 4 300 гривень - вартість путівки, задекларованої на ім’я дочки Оксани Латишевої.

Фото: netishynrada.gov.ua

Брянська Оксана Олександрівна на посаді керуючої справами виконавчого комітету Нетішинської міської ради з листопада 2017 року. У своїй щорічній декларації вона разом зі своєю дочкою вказала право на користування квартирою в Нетішині та 50% власності на житловий будинок в селі Комини Ізяславського району.

Основним джерелом доходів Оксани Олександрівни стала її зарплатня у сумі 513 830 гривень. Крім того, торік вона задекларувала спадщину у понад 19 тисяч гривень та отримала 328 гривень доходу від донорства. Дочка керуючої справами виконавчого комітету Маргарита Брянська завдяки стипендіям і винагородам за призові місця в олімпіадах отримала майже 9 900 гривень.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую