ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Нова дата святкування Дня молоді: що люди думають про указ Зеленського (Результати опитування)

Політика 1643
Більшість учасників опитування сайту «Є» все ж підтримує перенесення Дня молоді на 12 серпня
Більшість учасників опитування сайту «Є» все ж підтримує перенесення Дня молоді на 12 серпня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Участь у кількаденному опитувані взяла понад сотня читачів.

Володимир Зеленський своїм указом переніс відзначення Дня молоді з останньої неділі червня на 12 серпня. Такі зміни ініціювала частина громадських активістів, які вважають попередню дату «радянсько-російською». Відтак День молоді по-новому в Україні офіційно почнуть святкувати вже у наступному році. З цієї нагоди сайт «Є» вирішив дізнатися, що думають читачі про президентський указ, і провів кількаденне опитування.

Опитування стартувало ввечері 29 листопада та завершилося сьогодні, 1 серпня, о 12-й годині. За цей участь у ньому взяло 102 респонденти. У них запитали, чи підтримують встановлення нової дати святкування Дня молоді. Щоб відповісти, вони могли обрати один варіантів відповіді: «Так», «Ні», «Такі свята природно відзначати разом зі всім світом», «Не бачу сенсу в таких змінах» і «Мені байдуже». Крім того, могли запропонувати власний варіант відповіді.

За результатами опитування бачимо, що більшість учасників опитування все ж підтримує встановлення нової дати відзначення Дня молоді. Найперше 25,49 відсотка респондентів (26 людей) сказали «Так». Ще один схвальний варіант відповіді «Такі свята природно відзначати разом зі всім світом» обрало 23,53 відсотка (24 людини).

Найбільше голосів набрали варіанти відповідей «Так» і «Мені байдуже»

Найбільше голосів набрали варіанти відповідей «Так» і «Мені байдуже»

Натомість категоричне «Ні» сказало лише 9,8 відсотка респондентів (десять людей). А 16,67 відсотка опитаних (17 людей) просто «Не бачать сенсу в таких змінах». Також досить значну частину учасників опитування це питання не надто хвилює: варіант «Мені байдуже» обрало 24,51 відсотка (25 людей). Однак власного варіанту відповіді цього разу не запропонував жоден з респондентів.

Крім того, свою думку читачі могли висловити у коментарях до цього допису у фейсбуці.

Нагадаємо, 28 липня Володимир Зеленський підписав указом, яким призначив датою святкування Дня молоді 12 серпня, що збігається з Міжнародним днем молоді. Таке рішення він прийняв з «урахуванням ініціатив молодіжних організацій та рухів». Президентський указ набуде чинності 1 серпня 2022 року.

Також нагадаємо, що цьогоріч Україна відзначала День молоді 27 червня. З цієї нагоди у хмельницькому Молодіжному парку впродовж 19-20 червня вирував молодіжний фестиваль «MyFest».

Читайте також: Десять фестивалів серпня 2021, які варто відвідати в Україні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую