ye-logo.v1.2

Кримінальне провадження щодо підпалу СБУ закрили

СБУ: бруківка проти куль 4230
Фото: з архіву

Проте розслідування за фактом стрілянини по пікетувальниках триває.

Відповідно до вимог Закону України «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України», кримінальне провадження за фактом підпалу будівлі управління СБУ у Хмельницькій області закрили ще 27 лютого 2014 року.
“Наразі військова прокуратура Західного регіону України продовжує розслідування кримінальних проваджень, відкритих за статтею 124 (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони, або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця ), статтею 119 та статтею 365 (перевищення влади або службових повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України”, - розповів під час круглого столу у медіа-корпорації “Є” начальник управління СБУ у Хмельницькій області Анатолій Будовіцький.

В четвер, 19 лютого, у прямому ефірі, відбудеться круглий стіл стосовно подій, що відбувалися під СБУ минулого року. Продивитися трансляцію можна за цим посиланням.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую