Ще кількома нагородами поповнилась скарбничка України

Спорт 2278
Катерина Бабій

Дмитро Янчук, Павло Олійник і Аліна Стадник вибороли медалі на XXVII Всесвітній літній універсіаді в Казані.

Лаври першості спортсмен у складі екіпажу-четвірки здобув у змаганнях з веслування на каное, повідомляє Хмельницька міська рада. Команда Дмитра Янчука фінішувала першою на дистанції тисяча метрів. Та це вже не перша нагорода молодого спортсмена. Нещодавно юнак на молодіжному чемпіонаті Європи виборов золото на 1000 метрах у складі екіпажу-четвірки.Також студент Кам'янець-Подільського національного університету Павло Олійник з выльної боротьби  завоював срібну медаль у ваговій категорїі 96 кг, а борчиня Аліна Стаднік  посіда ІІІ місце у ваговій категорії 67 кг. Доречі, Всесвітю універсіаду вважаютьголовним студентським змаганням, яке прирівнюють до Олімпійських ігор.