«Спортлідер+» новий сезон в Екстра-лізі відкрив поразкою

Спорт 1807

У першому ж своєму матчі хмельницькі футзалісти програли в Єнакієво місцевому «Єнакіївцю».

Попри те, що саме подоляни першими забили – на 14-ій хвилині відзначився Дмитро Михайленко, який чітко пробив під стійку, «Спортлідер+» поїхав з «баранкою» з Донеччини.
Господарі одразу ж відновили паритет, а потім з періодичністю у дві хвилини ще двічі засмучували нового голкіпера «спортлідерців» Максима Лисенка. З рахунком 3:1 суперники пішли на перепочинок.
У другому таймі гравці змушували воротарів викладатися на повну, а коли й вони не у силі були відбити м’яча, на поміч приходив каркас воріт. Хоч гольових моментів команди створили вдосталь, але місцеві вболівальники після перерви побачили лише один гол. Хмельничани скоротили відставання до мінімуму – на 26-ій хвилині Дмитро Калуков відкотив «смугастого» під удар Володимиру Сондаку і той не залишив шансів стражу воріт господарів.
Опісля «Спортлідер+» мав нагоди зрівняти рахунок, так як і «Єнакієвець» збільшити свою перевагу. Але фінальний свисток зафіксував перемогу місцевої команди – 3:2.

«Єнакієвець» - «Спортлідер+» 3:2 (3:1)
Голи: Свиридов 14, 16, Тіагу 18 – Михайленко 14, Сондак 26.