«Спортлідер+» сенсаційно вибиває з кубку України лідера чемпіонату

Спорт 1793

Хмельничани у Єнакієве перемогли місцевий «Єнакієвець».

Хмельницький «Спортлідер+» несподівано переміг на виїзді лідера футзальної Екстра-ліги «Єнакієвець» (Єнакієве) у 1/8 фіналу кубку України.
Господарям паркету навіть не допомогли бразильські легіонери. Хмельничани приголомшили суперника дуплетом у першому таймі – голами відзначилися Дмитро Калуков та Андрій Чуднов. Після перерви суперники почергово обмінювалися забитими голами. І хоч останнім відзначився «Єнакієвець», «вікторію» у поєдинку святкував «Спортлідер+».
Хмельничани перемогли з рахунком 4:3 та вийшли у чвертьфінал кубку України з футзалу.
«Спортлідерці» провели уже другий матч під керівництвом нового головного тренера Віктора Мглинця і вдруге перемогли. У попередній грі хмельничани здолали луганський «ЛТК».

«Єнакієвець» - «Спортлідер+» 3:4 (0:2)
Голи: Зам’ятін 21, Нестерук 31, Свиридов 40 – Калуков 13, Чуднов 16, Рибак 27, Фетько 34.