Хмельницький “Спортлідер+” виходить у півфінал кубку України

Спорт 1977

Подоляни у першому матчі Фіналу восьми зуміли обіграти харківський “Моноліт”.

Перший матч Фіналу восьми — чвертьфіналу — кубку України, що проходить у Черкасах, склався дуже успішно для футзалістів хмельницького “Спортлідера+”. Попри те, що харківський “Моноліт” мав можливості відзначитися у воротах хмельничан, йому цього зробити не вдалося, чого не скажеш про команду з Хмельницького.

“Спортлідер+” впоравшись із стартовим натиском харків'ян, уже на 11-ій хвилині засмутив голкіпера “Моноліта”. Андрій Чуднов з передачі Дмитра Михайленка розстріляв ворота слобожанської команди. А за дві хвилини до перерви Максим Івонко на фланзі обіграв опонента та влучно пробив по рамці.

У другому таймі хмельничани лише нарощували власну перевагу, сприяло цьому гра суперника в п'ятьох. Дмитро Михайленко таким чином відзначився дублем, пробиваючи по порожнім воротам. За відсутності голкіпера “Моноліта” ще раз забив Максим Івонко та страж воріт “Спортлідера+” Максим Лисенко. У підсумку хмельничан святкували впевнену перемогу із рахунком 6:0.

Суперником наших футзалістів по півфіналу кубку України з футзалу буде інша харківська команда - "Локомотив".

“Спортлідер+” - “Моноліт” - 6:0
Голи: Чуднов 11, Івонко 18, 40, Михайленко 32, 38, Лисенко 40.