Прикордонники - чемпіони!

Спорт 2264

Фінішували десяті обласні змагання із службово-прикладних і фізкультурно-масових видів спорту серед правоохоронних органів та рятувальних служб «Динаміада». Останнім «штрихом» стали змагання з волейболу, гирьового спорту, прикладної стрільби шахів та футзалу. У заключній частині «Динаміади» взяли участь 288 спортсменів (!). Найвидовищнішими стали футзальні та волейбольні змагання. У волейболі чемпіонами стали прикордонники. А у футзалі, в фіналі якого зустрілися працівники обласного управління Міністерства внутрішніх справ та Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, зафіксовано нічию 2:2, але за рахунок кращої різниці м’ячів перше місце для своєї команди здобули прикордонники. Саме ці змагання стали вирішальними при підбиванні підсумків загальнокомандної першості «Динаміади-2008». Таким чином, чемпіоном стала команда Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Друге місце посіла команда обласного управління МВС, третє - представники обласного управління Державного департаменту з питань виконання покарань.