Почали рік з перемоги

Спорт 1616

Після тривалої паузи відновилися ігри в чемпіонаті України з волейболу в вищій лізі групи «А». 31 січня та 1 лютого хмельницький «Новатор» у рідних стінах зустрічався із чернігівським «Буревісником». Суперник завжди був із когорти незручних. «Буревіснику» вже вдавалося забрати очки у «Новатора» в Хмельницькому. А у першому колі змагань в Чернігові «Буревісник» двічі зумів переграти хмельничан. Отже, вболівальники подільського клубу очікували на реванш своїх улюбленців. І він вдався… частково. Вже у перший ігровий день «Новатор» продемонстрував відмінний командний дух та комбінаційну гру. Як підсумок, перші дві партії були за господарями майданчику – 25:20 та 25:23. Однак гравці «Буревісника» спромоглися на перемогу в третій партії – 29:27. Чогось більшого хмельничани просто не дозволили, здолавши гостей в четвертій партії з рахунком 25:22. Таким чином перемогу у першому матчі із рахунком 3:1 здобули волейболісти «Новатора». Наступного дня все пішло за сценарієм першого матчу. Знову хмельничани «вирвали» першу партію з рахунком 25:20. Ось тільки другу «взяти» не змогли, поступившись чернігівчанам з рахунком 19:25. Але реабілітувалися в третій – блискавично перегравши «Буревісника» з рахунком 25:16. Можливо, це і зіграло злий жарт із господарями майданчику. Адже четверту партію вони, як і другу, програли – 21:25. Долю матчу розіграли на тайм-брейку. Міцнішими нерви виявилися в гравців «Буревісника», які й здобули перемогу в п’ятій партії та в матчі. Отож після двобою із чернігівським клубом, «Новатор» з 18 очками посідає третю сходинку. Лідером же залишається івано-франківський «Факел», в якого… на 18 очок більше.