«Бронза» з французького турніру

Спорт 1497

В Орлеані (Франція) відбулися змагання серії Гран-Прі з фехтування на шаблях серед жінок. Для української збірної, олімпійських чемпіонок 2008 року, в складі якої виступають Галина Пундик та Ольга Жовнір з Нетішина, студентки Хмельницького національного університету - це був перший міжнародний старт після Олімпіади в Пекіні. В особистому заліку подільські дівчата не змогли дійти до вирішальних сутичок. Ольга Жовнір вибула з боротьби на стадії 1/8 фіналу, посівши 14 сходинку, а Галина Пундик – в 1/32 фіналу, опинившись на 47 сходинці. Щоправда, відзначимо, інша українка – Ольга Харлан виборола срібну нагороду! А ось у командних змаганнях наші дівчата виступили доволі непогано. Олімпійська «четвірка» в складі Галини Пундик, Ольги Жовнір, Олени Хомрової та Ольги Харлан у напруженому півфіналі програли китаянкам з рахунком 45:42. Однак, у матчі за третє місце проти збірної Росії наші дівчата змогли здобути «бронзу» - перемігши росіянок з рахунком 45:44.