«Фортеця» зберегла лідерство

Спорт 1556

Лідер першої ліги «Західної зони» чемпіонату України з міні-футболу - кам’янець-подільська «Фортеця», зіграв матч 11 туру в Києві. Поєдинок проти «Київського метрополітену» дався нашим землякам доволі важко. Адже вже на другій хвилині поєдинку господарі майданчика відкрили рахунок. «Фортеці» знадобилося 38 хвилин, щоб зрівняти рахунок. Рятівником став Беркумян, завдяки голу якого кам’янчани звели матч у нічию. Здобувши одне очко в Києві, «Фортеця» разом із столичною «Планетою-Міст-2» посідає першу сходинку в турнірній таблиці. Наступний матч команда зіграє в Кам’янці-Подільському 28 лютого. Суперником «Фортеці» буде шоста команда ліги «Київ-Уніспорт». Між іншим, матч у столиці між ними завершився перемогою кам’янчан з рахунком 5:0.