Чемпіон вдало стартував у Хмельницькому

Спорт 1339

Розпочався чемпіонат України з регбі. І вже в першому турі на хмельницький регбійний клуб «Оболонь-Університет» очікував надважкий суперник – чемпіон країни та володар Кубка України харківський «Олімп». Останній раз хмельничани перемагали харків’ян аж п’ять років тому, коли команда гостей мала назву «Легіон». Минулого ж сезону «Олімп» у Хмельницькому переміг «Оболонь-Університет» з рахунком 57:10. А тому 30 серпня цього року господарі мали неабияке бажання помститися. Але…
Грати проти команди, в складі якої чимало гравців національної збірної України, доволі важко. Однак потрібно віддати належне підопічним Миколи Лещенка (перед яким стоїть завдання повторити успіх 2004 року, коли «Оболонь-Університет» здобула бронзові нагороди чемпіонату), що вони проявляли справжні бійцівські якості на стадіоні «Локомотив». Щоправда, на одному бажанні перемогу не здобудеш. Клас є клас, а тому «Олімп» прогнозовано володів ініціативою весь матч, часто не даючи хмельничанам перейти на їхню половину поля. А пристрасті, які вирували на зеленому газоні, іноді виходили за межі правил. Так у першому таймі між двома регбістами виникла бійка, яку швидко вдалося зупинити, а винуватців – капітана «Олімпа» Колишкіна та «оболонівця»  Плахотнюка вилучили на десять хвилин. У другому ж таймі, ближче до завершення, хмельничани фізично втомилися, і пропустили декілька спроб «Олімпу». У підсумку гості святкували перемогу з рахунком 41:0. Відзначимо й те, що цей матч транслювався в прямому ефірі на одному із всеукраїнських Інтернет-сайтах, а коментував його гравець «Оболоні-Університет» Олег Квасниця, який відновлюється після травми. Наступний матч хмельничани зіграють 13 вересня в Тирасполі, де їм протистоятиме «Олімп-Електромаш». 20 вересня тираспольці завітають до Хмельницького.