«А ля» «Веселі старти» у Хмельницькому

Спорт 1303

До обласного центру завітали шкільні змагання «Біола - ігри чемпіонів». Минулого року учні Деражнянської школи стали переможцями всеукраїнських змагань. Цього ж року, спортивний клуб провів перший Кубок Хмельницького, в якому взяли участь 25 шкільних команд міста, а також учні загальноосвітньої  школи села Пеньки Старокостянтинівського району, які перемогли у весняному відбірковому турі третього чемпіонату всеукраїнських шкільних змагань «Біола – ігри чемпіонів». У кожній команді виступали по четверо хлопців та троє дівчат, які навчаються у 5-11 класах. «Веселі старти» у вправах «Смуга перешкод», «Біатлон», «Колесо» та «Бої гладіаторів» найкраще далися команді спеціалізованої загальноосвітньої школи №1. Друге місце здобули учні  загальноосвітньої школи №14, третє - Хмельницького  технічного багатопрофільного ліцею. «Думав, що хмельничани мене нічим не здивують, – після змагань сказав олімпійський чемпіон зі штовхання ядра Юрій Білоног. – Але помилявся. Школярі проде-
монстрували і високу щільність результатів, і рекордний час проходження вправ. З них можуть вирости майбутні олімпійські чемпіони».