Подільські веслувальники – в фіналі чемпіонату світу

Спорт 1872
Ось на такому озері змагаються українські веслувальники на чемпіонаті світу в Мілані. Фото: it.wikipedia.org

Павло Алтухов та Дмитро Янчук вдало розпочали свої виступи на змаганнях в Італії.

У Мілані стартував чемпіонат світу з веслування, в якому в складі збірної України беруть участь і хмельницькі спортсмени.

В каное-двійці на дистанції 500 метрів срібні призери чемпіонату Європи-2015 Дмитро Янчук з Хмельницкого та  Тарас Міщук у першому своєму старті посіли друге місце і з п’ятим результатом  серед усіх учасників вийшли до півфіналу. А ось у півфінальному заїзді хмельничанин із львів’янином виграли свій заїзд і впевнено вийшли до фіналу. Тепер на спортсменів очікує вирішальна гонка, яка пройде 22 серпня.

Ще один хмельничанин Павло Алтухов на своєму другому дорослому чемпіонаті світу вже в першому заїзді каноїстів на 1000 метрів заявив про свої серйозні наміри не лише на високе місце в першості, а й на здобуття олімпійської ліцензії. Він виграв свій заїзд, а в підсумковому протоколі його час був другим. У півфіналі Павло фінішував другим і тепер готується до фіналу. Алтухов, як і Янчук, позмагається за нагороди 22 серпня.