На шляху до Олімпіади: є ліцензія фехтувальниць!

Спорт 2307
Аліна Комащук (друга ліворуч) разом із партнерами по збірній України, у фіналі здолала росіянок. Фото: noc-ukr.org/

Аліна Комащук із Нетішина допомогла збірній України ліцензуватися на олімпійські ігри-2016.

У Греції відбувся етап Кубка світу з фехтування на шаблях. І він став тріумфальним для українських фехтувальниць.

Жіноча команда України, в складі якої виступала й Аліна Комащук із Нетішина, змогла дійти лише до фіналу, а в важкому протистоянні виграти в збірної Росії. Завдякі цій перемозі наша збірна, яка в олімпійському рейтингу посідає друге місце, стала недосяжною для переслідувачів і здобула ліцензію на Олімпіаду, яка в цьому році пройде в бразильському Ріо-де-Жанейро.

А ось в індивідуальних змаганнях близькою до здобуття нагороди була інша представниця Хмельниччини Галина Пундик. Але, на жаль, дійшовши до чвертьфіналу, вона поступилася росіянці. Інші ж наші дівчата – Ольга Жовнір та Аліна Комащук, посіли 30 та 43 місця відповідно.