Жіночий ВК «Новатор» зіграв перші матч «фіналу чотирьох»

Спорт 1788
Жіночий Новатор перед заключним туром у Києві посідає третє місце
Жіночий Новатор перед заключним туром у Києві посідає третє місце. Фото: з архіву

У Харкові завершився перший тур фінальної частини чемпіонату України з волейболу серед жінок у вищій лізі.

У перший день змагань хмельницьким волейболісткам протистояла команда-господар майданчику – «Харків’янка». На першому етапі чемпіонату «Новатор» із харків’янками грав у Білій Церкві та поступився з рахунком 0:3.

У Харкові був зафіксований такий же результат. «Харків’янка» знову була сильнішою з рахунком 3:0.

У другому матчі суперницями хмельничанок стала «Полтавчанка». У цьому поєдинку підопічні Олексія Колісецького програли першу партію, але в наступних трьох були сильнішими та здобули перемогу з рахунком 3:1.

Заключний поєдинок першого туру для «Новатора» видався найкоротшим за часом. Він тривав 65 хвилин, за які київський «Фаворит» зміг переграти хмельницьку команду з рахунком 3:0.

17-18 березня у Києві пройдуть заключні матчі всього чемпіонату, після яких стане відомий чемпіон України у вищій лізі. Поки що лідирує «Фаворит» із 12 очками, на другому місці йде «Харків’янка» з 8 балами. «Новатор» посідає третє місце, маючи в активі 4 очки. Із нулем у графі залікових пунктів йде «Полтавчанка».