Першість аматорів з футболу. ФК «Хмельницький» дебютував у змаганнях

Спорт 6021
Сергій Олексюк став автором першого голу в історії ФК Хмельницький в першості України серед аматорів. Фото: з архіву

Відбулися матчі другого туру чемпіонату України серед аматорів.

ФК «Хмельницький» провів свій дебютний поєдинок в аматорських змаганнях, зігравши на Рівненщини проти ФК «Малинськ».

Вже на другій хвилині матчу хмельничанам вдалося відкрити рахунок. Після подачі з кутового відзначився Сергій Олексюк. Згодом, команда з Хмельницького могла подвоїти свою перевагу, коли м’яч, після зрізки оборонця «Малинська» влучив у поперечину. Утім, рахунок 0:1 протримався недовго. На 20 хвилині поєдинку господарям вдалося відігратися. Більше голів у цьому матчі не було. Отож, 1:1.

Матчі 3 туру заплановані на 19-20 серпня. Утім, ФК «Хмельницький», згідно календаря, пропускатиме цей ігровий день. А вже 26 серпня хмельничани на СК «Поділля» проведуть пропущений поєдинок 1 туру. У гості до ФК «Хмельницький» завітає «Кристал» з Чорткова Тернопільської області.