Самбо: хмельницькі «динамівці» - найсильніші

Спорт 4385
Хмеьницькі самбісти в Харкові здобули перше загальнокомандне місце н Динаміаді-2017
Хмеьницькі самбісти в Харкові здобули перше загальнокомандне місце н Динаміаді-2017. Фото: Фізкультурно-спортивного відділу хмельницького ФСТ Динамо

Відбувся чемпіонатУкраїни з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017».

Збірну Хмельниччини на змаганнях представляли лише декілька військових та правоохоронців, які підкорили першість не кількістю, а якістю.

Так, Дмитто Бабійчук, інструктор спортивного клубу Національної гвардії України, у ваговій категорії до 74 кілограмів став володарем золотої медалі. У фіналі змагань він переміг іншого хмельницького «динамівця» - Олександра Мирончука, лейтенанта поліції з обласного управління Нацполіції.

Найсильнішим самбістом у ваговій категорії до 82 кілограмів став військовослужбовець-нацгвардієць Дмитро Буділовський. А тренер-викладач з дзюдо ДЮСШ «Динамо» Євгеній Лохман у категорії понад 100 кілограмів здобув «срібло». Ще одну нагороду – бронзову, до скарбнички збірної Хмельниччини, поклав Артур Гончаренко зі взводу роти спецпризначення «Богдан»й змагався у вазі до 90 кілограмів.

За підсумками особистих результатів збірна команда Хмельницької організації ФСТ «Динамо» посіла перше місце.