Двоє хмельницьких боксерів здобули медалі в Грузії

Спорт 2702
Мгер Оганесян (ліворуч) став бронзовим призером на турнірі в Грузії
Мгер Оганесян (ліворуч) став бронзовим призером на турнірі в Грузії. Фото: fc.com

У Тбілісі завершився міжнародний турнір із боксу.

Чоловіча національні збірна України з боксу взяла участь в міжнародному турнірі, участь в якому взяли ще й спортсмени з Грузії, Азербайджану, Білорусі, Вірменії та Росії. І наші боксери здобули 14 нагород.

П’ять золотих, чотири срібних та шість бронзових медалей – такий результат українських боксерів, серед яких були й хмельничани. До того ж, обидва представники обласного центру виховання учнівської молоді здобули бронзові медалі.

Владислав Вєтошкін виборов «бронзу» у ваговій категорії до 56 кілограмів, а Мгер Оганесян – у вазі до 64 кілограмів.

Нагадаємо, нещодавно хмельничанка Марія Боруца стала віце-чемпіонкою Європи з боксу.