«Поділля-УМВС» перемагає, «Спортлідер+» «бронзу» здобуває

Спорт 3458
Два голи Сергія Чайковського допомогли «Поділлю-УМВС» перервати десятиматчеву серію поразок.. Фото: Олександра НІКІТІНА

Завершуються чемпіонати України з міні-футболу в першій та другій лігах

«Спортлідер+», який виступає в другій лізі, провів свій заключний мат першості в Івано-Франківську проти «Урагану-2». Попри те, що хмельничани зазнали поразки з рахунком 3:5, їх все одно можна назвати тріумфаторами. Адже «Спортлідер+», який цього року дебютував у всеукраїнських змаганнях з міні-футболу, став бронзовим призером чемпіонату в другій лізі. Окрім бронзових нагород хмельничани отримали й нагоду наступної першості грати у лізі вищій за рангом – першій. І, нагадаємо, президент міні-футбольного клубу Іван Гончар висловив припущення, що, скоріше за все, команда підніметься в класі. А це, насамперед, означає, що наступного року в першій лізі можуть відбуватися справжні хмельницькі дербі, між «Спортлідером+» та «Поділлям-УМВС», яке провело передостанній матч цього сезону.

В гості до подолян завітала львівська «Енергія-2», яка посідала останню сходинку в турнірній таблиці. Однак гості аж ніяк не виглядали аутсайдерами. Пропустивши на 7-хвилині гол від Сергія Чайковського, «Енергія-2» пішла на перерву за рахунку 1:1. Однак те, що львів’яни в першому таймі пропустили лише один гол, заслуга їхнього голкіпера Петра Ільківа, котрий у воротах творив справжні дива. А в другому таймі гостям навіть вдалося вийти вперед у рахунку. Але втримати перевагу вони не змогли. Спочатку Сергій Чайковський оформив дубль у грі, а потім «Поділля-УМВС» вивів уперед Микола Сохорук. А за 15 секунд до завершення матчу Михайло Ткачук реалізував пенальті. Щоправда, гості, завдяки голкіперу Ільківу, спромоглися на ще один гол, автором якого став голкіпер «Енергії-2». У підсумку «Поділля-УМВС» перемогло з рахунком 4:3 та перервало свою десятиматчеву серію поразок. До того ж, хмельничани піднялися в турнірній таблиці на 8 позицію. Чи зможуть вони втриматися на ній, стане відомо після останнього матчу в сезоні, який відбудеться 16 квітня. Цього дня «Поділля-УМВС» прийматиме 9 команду ліги дрогобицький «Каменяр-Термопласт». Матч у спорткомплексі МВС розпочнеться о 19.00.