ye-logo.v1.2

Квітень на Хмельниччині став одним з найтепліших за 78 років

Суспільство 691
Середня за місяць температура повітря у квітні була на 3 градуси вищою за кліматичну норму
Середня за місяць температура повітря у квітні була на 3 градуси вищою за кліматичну норму. Фото: з архіву редакції

За місяць було зафіксовано п'ять температурних рекордів.

Метеорологи Хмельниччини оприлюднили синоптичні дані цьогорічного квітня. За результатами середньої температури за місяць вони зробили висновки, що місяць став одним з найтепліших за всю історію метеоспостережень, які ведуться в області з 1946 року.

Як повідомляють в Хмельницькому обласному центрі з гідрометеорології, за даними спостережень метеостанцій області, середня за місяць температура повітря у квітні склала 11,6-12,6 градуса тепла, що на 2,7-3 градуси вище за кліматичну норму.

«Цьогорічний квітень став другим найтеплішим місяцем у рейтингу починаючи з 1946 року. Випереджає його тільки квітень 2018 року із середніми температурами +13,2-14,5 градуса», - зазначають гідрометеорологи.

Додають, що найхолодніше на Хмельниччині було 20 квітня, коли під ранок мінімальна температура знизилась від 1-го градусу тепла до 1-го морозу.

А найтепліше – 1 квітня, коли максимальна температура після полудня досягла 26-29 градусів тепла. В цей день метеорологи зафіксували один з квітневих температурних рекордів. Усього ж за місяць було зафіксовано п'ять температурних рекордів.

Читайте також: Комендантська година на Великдень на Хмельниччині буде коротшою

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую