Регбі. «Поділля» завершило сезон матчем проти «Антареса» (ФОТО)

Спорт 3305
Матч «Поділля» - «Антарес» видався для хмельничан важким, але переможним
Матч «Поділля» - «Антарес» видався для хмельничан важким, але переможним. Фото: автора

Хмельничани провели заключний поєдинок чемпіонату 2019 року в Суперлізі.

Регбійний клуб «Поділля» вдома, шостого ждовтня, приймав київський «Антарес». І, якщо для хмельничан цей матч не мав значення для турнірної таблиці («Поділля» забезпечило собі бронзові медалі), то ось для киян необхідна була перемога, щоб претендувати на четверте місце. Утім, хмельницькі регбісти не лише не поступилися в боротьбі у цьому матчі, а й здобули перемогу.

Щоправда, матч для «Поділля» не став легкою прогулянкою. Перший тайм, по суті, пройшов у рівній боротьбі. І хоч хмельничани першими занесли залікову спробу, гості відігралися, реалізувавши штрафний. Схоже через щільний захист «Антаресу» господарі вирішили дещо змінити тактику, коли в середині тайму вирішили пробити штрафний, а не продовжити свою атаку. Утім, удар Вадима Сівака з метрів 30-ти, прийняла стійка, а тому рахунок залишився незмінним 5:3. Та на перерву команди пішли за рахунку 8:3 – цього разу Сіваку вдалося влучно пробити зі штрафного.

Олег Валюс був активним в атаках Поділля
«Поділля» - «Антарес»: заключний матч хмельничан у цьому сезоні
Вадим Сівак став найрезультатившіним гравцем у матчі «Поділля» - «Антарес»
Мирославу Шуляку вдавалися швидкісні проходи

Перевага у п’ять очок – це не перемога. І після перерви «Поділля» почала грати цікавіше та результативніше. До того, поступово, почали робити заміни гравців, додаючи свіжі сили в атаку. Як наслідок, хмельничанам вдалося занести ще декілька спроб. «Антарес» намагався відігратися, але підійти близько до залікової зони кияни не могли – гравці «Поділля» дисципліновано діяли в захисті. У підсумку, гості за другу половину гру не здобули жодного залікового очка, тоді як господарі заробили 20. Отож, «Поділля» виграло з рахунком 28:3.

Чемпіонат України в Суперлізі ще не завершився. Але «Поділля» вже зіграло всі свої матчі. Якщо минулого року хмельничани були срібними призерами, то цьогоріч – здобули «бронзу», пропустивши вперед не лише харківський «Олімп», а й одеський «Кредо-1963».

Вже 19 жовтня в Хмельницькому на стадіоні «Поділля» о 14.00 відзначатимуть 35-річчя регбі в нашому місті. І в рамках цього ювілею проведуть товариський матч, в якому РК «Поділля» зіграє зі збірною України.