18 Листопада, 2019

Хмельницька важкоатлетка встановила шість рекордів України

Даша ПАСТЕРНАК Спорт 647
Хмельницька важкоатлетка Аліна Марущак здобула три медалі на чемпіонаті Європи
Хмельницька важкоатлетка Аліна Марущак здобула три медалі на чемпіонаті Європи. Фото: adm-km.gov.ua

Спортсменка здобула золоту і дві срібні медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики.

У Бухаресті в Румунії триває чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді. Змагання стартували 18 жовтня і триватимуть до 27 жовтня. Команда України представлена 32 важкоатлетами. Серед них і представники Хмельниччини.

На змаганнях хмельничанка Аліна Марущак у ваговій категорії 71 кілограм здобула одну золоту медаль і дві срібні.

Також Аліна встановила одразу три рекорди України серед молоді до 23 років і три рекорди серед дорослих: у ривку – 101 кілограм, поштовху – 124 кілограма та двоборстві – 225 кілограм на рівні майстра спорту міжнародного класу.

Тренують зважкоатлетку Юрій Чикида та Володимир Болгарин.

Нагадаємо, напередодні ще одна хмельничанка Аліна Ломачинська, що виступала в Румунії у ваговій категорії 49 кілограм, повернулася додому з медалями такого ж ґатунку.