Хмельницька важкоатлетка встановила шість рекордів України

Спорт 4262
Хмельницька важкоатлетка Аліна Марущак здобула три медалі на чемпіонаті Європи
Хмельницька важкоатлетка Аліна Марущак здобула три медалі на чемпіонаті Європи. Фото: adm-km.gov.ua

Спортсменка здобула золоту і дві срібні медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики.

У Бухаресті в Румунії триває чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді. Змагання стартували 18 жовтня і триватимуть до 27 жовтня. Команда України представлена 32 важкоатлетами. Серед них і представники Хмельниччини.

На змаганнях хмельничанка Аліна Марущак у ваговій категорії 71 кілограм здобула одну золоту медаль і дві срібні.

Також Аліна встановила одразу три рекорди України серед молоді до 23 років і три рекорди серед дорослих: у ривку – 101 кілограм, поштовху – 124 кілограма та двоборстві – 225 кілограм на рівні майстра спорту міжнародного класу.

Тренують зважкоатлетку Юрій Чикида та Володимир Болгарин.

Нагадаємо, напередодні ще одна хмельничанка Аліна Ломачинська, що виступала в Румунії у ваговій категорії 49 кілограм, повернулася додому з медалями такого ж ґатунку.