Вистачило і однієї перемоги

Спорт 1484

У Хмельницькому відбулися матчі першого етапу Кубка України з волейболу в групі «А».

За дві путівки до наступного раунду мали б позмагатися чотири команди, але через фінансові проблеми київський «Локомотив» так і не приїхав до нашого обласного центру. Вже у першому ж матчі, який відбувся 3 вересня, господар майдачника «Новатор» зазнав поразки від вінницького «СДЮСШ-Міцного горішка» з рахунком 3:2. Однак ставити «хрест» на хмельничанах у кубкових баталіях було ще зарано. Адже наступного дня вінничани з рахунком 3:0 переграли луцький «Олютранс», а це означало, що «СДЮСШ-Міцний горішок» здобув путівку до другого етапу Кубка України, а ще одна «перепустка» дістанеться переможцю матчу «Новатор»-«Олюртранс».
Матч між хмельничанами та волинянами видався доволі цікавим та напруженим. Вирішальною партією в грі (у психологічному плані) стала третя, оскільки на той момент рахунок у матчі був 1-1. І гості до середини третьої партії лідирували з невеличким відривом – у 2-3 очки. «Новаторці» знайшли в собі сили та невдовзі самі вирвалися уперед, а у підсумку здобули й перемогу в партії з рахунком 25:23. Четвертий «тайм» мав стати заключним у грі, якщо б хмельничани в ньому першими набрали 25 очок. Так воно і сталося! Рахунок 25:21 і перемога «Новатора» в матчі з рахунком 3-1 у «кишені». А разом із нею, хмельничани посіли й другу сходинку в групі, яка дає право на участь у наступному етапі Кубка України. Вже 15-18 вересня на «Новатор» очікують чергові кубкові протистояння. Гратимуть хмельничани не в рідному спорткомплексі, а в гостях – у Лубнах Полтавської області.