Футбол. «Волинь» - «Поділля»: як у Хмельницькому спостерігали за матчем у Луцьку (ФОТО)

Спорт 3526
Поділля в Луцьку прогало Волині, але мало підтримку в Хмельницькому, де в Молодіжному парку вболівальники зібралися підтримати команду під час трансляції просто неба. Фото: автора

Хмельницька команда не змогла здобути очки у виїзному поєдинку першої ліги.

Сьогодні, другого серпня, завершився другий тур чемпіонату України з футболу в першій лізі. Хмельницьке «Поділля» свій матч проводило в Луцьку проти «Волині». І цей поєдинок став першим в історії, коли вболівальники «Поділля» могли спостерігати за ним на екрані, який спеціально встановили в Молодіжному парку.

Якщо під час чемпіонату Європи на футбол просто неба збиралися тисячі вболівальників, то на гру «Поділля» в Луцьку прийшли подивитися сотні. Утім, саме цих фанатів, мабуть, можна назвати найвідданішими. Хоча б через те, що вони не йшли з Молодіжного парку до фінального свистка арбітра. Очікували, можливо, що їхня команда ось-ось і все таки зрівняє рахунок. Але не сталося. «Волинь» перемогла 1:0.

Та вже зі стартового складу хмельничан стало зрозуміло, що «Поділля» приїхали до Луцьку не з найсильнішими футболістами. Хоча б через те, що був відсутній атакуючий півзахисник Віталій Каверін. Він не зміг зіграти проти «Волині» через травму. І його, мабуть, не вистачало на лівому фланзі атаки хмельничан, де його місце посів новобранець Денис Островський. Звісно, Денис «каші не зіпсував», але в його не діях не вистачало саме тієї гостроти Каверіна, до якої звикли вболівальники «Поділля». Хоча футболісти хмельницької команди в першому таймі володіли м’ячем, створили ряд моментів, але ж… не забили. І на перерву команди пішли за нічиєї 0:0.

Матч Волинь - Поділля, який транслював телеканал Футбол 1,  можна було переглянути в Молодіжному парку

Матч Волинь - Поділля, який транслював телеканал Футбол 1, можна було переглянути в Молодіжному парку.

Під час 15-хвилинної паузи в Луцьку, вболівальники «Поділля», які зібрали в Молодіжному парку, обговорювали перший тайм. Хтось казав про важкі 45 хвилин, а хтось із вірою в другу половину гру говорив: «Зараз наші дотиснуть «Волинь» та заб’ють». Утім, сталося все навпаки.

На 58 хвилині матчу «Волинь» заробила штрафний з правого флангу – навіс у штарфний майданчик, Войтіховський виграв верхову дуель у Пернацького, скинув м’яч під удар Кобзару і той переправив м’яч у сітку воріт «Поділля» - 1:0. Хмельничани намагалися відігратися, володіли ініціативою. «Але це футбол, потрібно голи забивати, - після матчу в розмові з журналістом сайту «Є» сказав головний тренер «Поділля» Віталій Костишин. – Ми пропустили, а потім «Волинь» грала на відбій, хлопці перетерпіли наш натиск, і в них бажання просто зашкалювало. А ми думали: «Ось зараз заб’ємо». А ні! Що тут ще коментувати? Особливо нічого коментувати. Хотіли потішити наших вболівальників, знали, що в Молодіжному парку люди зібралися, вболівають за нас, але, на жаль, повертаємося додому з поразкою. Зробимо висновки. Працюємо далі й готуємося до наступної гри».

Та другий тур став невдалим не лише для хмельницького «Поділля». Ще один представник Хмельниччини в першій лізі – волочиський «Агробізнес», також програв свій матч – у Дніпрі «ВПК-Агро» з рахунком 0:3. Саме з цієї командою «Поділля» зіграє у третьому турі 8 липня в Хмельницькому. Ну, а «Агробізнес» днем раніше, 7 липня, в Волочиську прийматиме «Краматорськ».

А в другій лізі дунаєвецький «Епіцентр» в Києві поступився «Лівому берегу» 0:4. Попереду на «Епіцентр» матч у Дунаївцях 8 липня проти «ЛНЗ» з Черкас.