Спецрепортаж: «Нива» познущалася над «Динамо»

Спорт 4078

На вінницькому центральному стадіоні відбувся товариський матч між господарями та хмельницькими футболістами

«Нива» повністю переграла подолян. Команда першої ліги чемпіонату України не дала жодного шансу на хоча б нічию клубу, який виступає у дивізіоні рангом нижче. І, що, найцікавіше, «Динамо» всі свої голи пропустили після того, як вінничани розіграли стандартні положення. Спочатку після навісу зі штрафного біля кутового прапорця, а згодом і після двох передач із кутового.
Після перерви «Нива» забила іще двічі. І знову вінничани відзначилися результативною грою головою. Ну, а «Динамо» «огризнулося» за шість хвилин до завершення матчу. Олег Данченко навісив зі штрафного на дальню стійку, де його передачу замкнув Руслан Курдас. Фінальний свисток рефері зафіксував перемогу «Ниви» над «Динамо» з рахунком 5:1.
Пропонуємо вашій увазі найцікавіші моменти матчу, коли вінничани вже вели у рахунку 1:0: